(262) 324-5074
Abdurrahman Yüksel Cad. No: 8 İZMİT
Pınar Tekstil
İletişim Hattı
(262) 324-5074
Hakkımızda
Kurumsal

Pınar Tekstil 1980’li yıllarda “Seyyar Toptan Satış” firma ismiyle ticaret hayatına başladı. Sürekli gelişen bir yapı içerisinde olan firmamız, 1995 yılında 16 metrekare mağazada kurumsal yapısına kavuşmuştur. 

Tekstil toptan satışta dantel ipi ile başlamış olduğu hizmet yolculuğuna ilerleyen yıllarda tuhafiye, yün, hırdavat, bebe, havlu, ev tekstil, çorap, çamaşır, çeyiz grupları, pijama seçeneklerini ekleyerek faaliyet alanını sürekli olarak genişletmektedir.

Firmamız 1996 yılı itibari ile perakende sektörüne giriş yapmış ve Avantaj Mağazaları'nın açılışını gerçekleştirerek, ürün gamına bebe ve çocuk giyim, mayo, ayakkabı, eşarp gibi aile tekstil ürünlerini eklemiştir. Bu sayede, seçkin marka ve ekonomik fiyat seçenekleri ile müşterilerinin ihtiyaçlarını karşılamayı hedeflemiştir.

Toplamı 200 m² ile 450 m² arasında değişen 4 cadde mağaza ve 1 AVM mağazasıyla ve yaklaşık 70 çalışanıyla Kocaeli ve çevresinde hizmet vermekte olan firmamızın ayrıca ülkenin her yerine satış yaptığı  www.icgiyimshop.com adlı sanal mağazası da bulunmaktadır.