Hakkımızda

Müşteri memnuniyeti hedefine ulaşmak için; kaliteli markaların ürün çeşitlerini, güven esasına dayalı olarak müşterilerimize sunmaktayız.

Pınar Tekstil 1980’li yıllarda “Seyyar Toptan Satış” firma ismiyle ticaret hayatına başlamıştır. Sürekli gelişen bir yapı içerisinde olan firmamız, 1995 yılında 16 metrekare mağazada kurumsal yapısına kavuşmuştur.

Pınar Tekstil, sektörde toptan satışa dantel ipi ile başlamıştır. İlerleyen yıllarda tuhafiye, yün, hırdavat, havlu, ev tekstil, çorap, çamaşır, çeyiz grupları ve pijama çeşitlerini de ürünlerine ekleyerek faaliyet alanını sürekli olarak genişletmiştir.

Firmamız 1996 yılı itibari ile perakende sektörüne giriş yapmıştır. Bu yıldan itibaren ürün gamına bebe ve çocuk giyim, mayo, ayakkabı, eşarp gibi farklı ürün gruplarını ekleyerek büyümeye devam etmiştir. Çok çeşitli ürün gamını, seçkin marka ve ekonomik fiyat seçenekleri ile müşterilerine sunarak, müşteri memnuniyeti hedefiyle sektöre yön veren firmalardan biri haline gelmiştir.

Pınar Tekstil, toplamı 200 m² ile 450 m² arasında değişen 4 cadde ve 1 AVM mağazasının yanında 3000m²’lik  bir toptan mağazasında, yaklaşık 80 çalışanıyla Kocaeli merkezli tüm Türkiye’ye hizmet vermektedir. Pınar Tekstil bünyesinde ayrıca; internet üzerinden alışveriş hizmeti sunan www.linenya.com adlı sanal mağazası da bulunmaktadır.

Toptan, perakende satış ve her türlü sorunuz için bizimle iletişime geçin

İletişim